Twitter Takipçi Hilesi

Twitter Takipçi Hilesi

Twitter takipçi hilesi 2020 yılı itibariyle birçok farkılı yolların kullanılması ile oluşturulmaktadır. Bu yüzden öncelikle hangi yöntemlerin kullanılmasını istediğinize karar vermeniz gerekir. Sizin için en uygun ve riski değeri az olanı tercih ettikten sonra yapacağınız tek bir paylaşım ile takipçi sayınız anında artmaya başlayacaktır ve buna bağlı olarak da paylaşımlarınızdaki beğenme sayılarınız artacaktır.

 

Twitter takipçi hilesi aslında hesapların doğal olarak takipçi elde etmesi için belli bir potansiyeli elde tutmaktan öte bir davranış değildir. Bu yüzden bu hileyi amaca uygun olarak kullanmak gerekir. Kısacası twitter takipçi hilesi yapıldıktan sonra düzenli olarak içerik paylaşılmadığı takdirde oluşturulan takipçi doğal bir trafik oluşturmayacaktır. Çünkü sayfada paylaşım olmadığı için sayfanın sahte olma ihtimali gerçek takipçilerin uzak durmasına neden olacaktır.

 

Twitter Takipçi Hilesi Yöntemleri Nelerdir?

Öncelikle twitter takipçi hilesi yöntemleri arasında gerçek takipçileri olan hesaplar üzerinden toplu takip yapma bulunmaktadır. Bunun için öncelikle gerçek takipçi sayısı yüksek hesaplar belirlenir ki twitter fenomenleri, ünlülerin hesapları en uygun hesaplardır. Sonrasında ise kodlamaların kopyala yapıştır yapılması ile bu takipçiler toplu halde takibe alınır.Ardından her bir takipçi hızlı bir şekilde geri dönüş sağlar ve hesabın takipçi sayısı artırılır.Hesabın takipçi sayısı istenilen orana çıktığında ise takip edilen kişi sayısını azaltmak için yine kodları kopyala yapıştır yaparak takip edilen hesapların toplu halde takibinin bırakılması sağlanır. Böylece twitter takipçi hilesi ile hesabın takipçi sayısı çok takip sayısı ise az olmuş olur. Ancak bu yöntem ile takipçi oluşturmak ciddi bir çalışma ve zaman istemektedir.Ancak bunu yapacak zamanı olmayanlar ve aynı zamanda da kodlama işlerinden anlamayanlar başka bir yöntem deneyebilirler.

 

İkinci bir yöntem olan twitter takipçi hilesi yönteminde ise kişiler takipçi satın alma yoluna gidebilirler. Bunun için yapmaları gereken hazır takipçi kitlesi olan siteler ile anlaşma yapmaktır. İstenilen takipçi sayısı belirtildikten sonra ödemenin ardından sitenin takipçileri ( bu kişiler takip ettikleri sayfa başına para alırlar. Kısacası sitenin çalışanlarıdırlar.) hesabı takip etmeye başlar ve twitter hesabı birden popüler bir olur. İstenildiği takdirde trand topic hizmetinin de verildiği bu hesaplar üzerinden kişiler takiçi sayılarını doğal olarak tetiklemeye başlayabilirler.

 

Twitter Takipçi Hilesi ile Elde Edilen Kazanımlar Nasıl Yönetilir?

Öncelikle hangi twitter takipçi hilesini kullanırsanız kullanın hesaplarınızı aktif bir şekilde kullanmadığınız takdirde ve düzenli olarak içerik paylaşımı yapmadığınız takdirde elde edilen takipçi sayısı doğal bir takipçi trafiği oluşturmaya yaramayacaktır. Bu yüzden twitter takipçi hilesiişlemini aslında hesabınızı ateşleyen küçük bir kıvılcım olarak görmenizde fayda var. Bu ateşleyici beslenmediği takdirde hesabın doğal olarak etkinliğinin artmasını sağlamayacaktır.

 

Twitter takipçi hilesi aynı zamanda etkin yönetilmek isteniyor ise gelen her doğal takipçi anında takip altına alınmalıdır. Böylece gelen takipçinin elde tutulması sağlanır.Ancak bir süre sonra takipçi hilesi ile elde ettiğiniz takipçilerin takibini bırakmanızda fayda var. Böylece takibe takip ile popüler olan bir hesap olmaktan ziyade sadece takipçi ile popüler olmuş bir hesap olarak görülürsünüz.Bu da doğal takipçi trafiğinin artmasını sağlayacaktır ve aslında gelen gerçek takipçileri takip etme zorunluluğunu ortadan kaldıracaktır.

 

Son olarak twitter takipçi hilesiile istediğiniz zaman hesaplarının etkileşim trafiğini yükseltmek için ara ara yeniden hilenin tekrar kullanımını yapmanızda fayda var. Bu ara ara kullanımlar durgunlaşan trafiği aktifleştirecektir ve doğal trafiğin yeniden artmasını sağlayacaktır.

 

Twitter Takipçi Hilesi

Twitter takipçi hilesi sosyal medya hesaplarının kısa süre içerisinde takipçi sayısına kavuşmasını sağlar. Böylece hesap sahipleri mevcut takipçi sayısı ile çok daha rahat hareket eder ve doğal takipçi trafiğini çok daha hızlı bir şekilde yakalamayı başarır. Bu yüzden twitter takipçi hilesi yeni açılmış hesaplara ivme kazandırmak için uygulanması gereken bir adımdır. Bu adımı atmadan önce kişiler twitter takipçi hilesi ile neyi hedeflediklerini belirlemek zorundadırlar. Aksi takdirde yapılan eylemin hiç bir amacı kalmaz ve kazanılan takipçiler sayfanın takibini bırakarak hesap etkileşimsiz bir hesap olarak kalır.

 

Twitter takipçi hilesi ile sosyal medya üzerinden hedeflenen üç ana amaç bulunmaktadır. Bunlar;twitter hesabına doğal takipçi trafiği oluşturmak, twitter üzerinden diğer sosyal medya hesaplarına takipçi bulmak ve web sitesi, blog ya da youtube kanallarının etkileşimlerini artırmak. Bu üç ana amaç için oluşturulan hile bir süre sonra doğru kullanıldığı takdirde amaca ulaşılmayı sağlamaktadır.

 

Twitter Takipçi Hilesi ile Amaçlara Nasıl Ulaşılır?

Öncelikle twitter takipçi hilesi ile esas amacınız twitter hesabınızı etkin bir hesap haline dönüştürmek ise yapmanız gereken hilenin getirmiş olduğu doğal takipçileri takip etmektir.Bu sizi takip edecek olan hesabın sizi bırakmamasını sağlar.Ayrıca bu hesaplara yapacağınız beğenilerde sizin vazgeçilmez bir hesap olmanızı sağlayacaktır. Buna ek olarak twitter takipçi hilesi ile elde ettiğiniz doğal takipçilerielinizde tutmak için sürekli ve düzenli olarak içerik paylaşımı yapmalısınız. Günlük olarak hesabınızı aktif tutmalı takipçiler ile doğal bir etkileşim oluşturmalısınız. Böylece aradığınız takipçi sayısını doğal yollarla elde edebilir ve twitter takipçi hilesinin size kazandırdığı ivmeyi doğru yönlendirmiş olursunuz.

 

Twitter takipçi hilesi ile amacınız diğer sosyal medya hesaplarınızı da aktif hale getirmekse yapmış olduğunuz paylaşımlar için diğer sosyal medya hesaplarınızında bilgisini aktarmalısınız. Örneğin attığınız bi tweet ile ilgili video içeriği oluşturabilir ve bu içeriği youtube kanalınıza koyabilirsiniz. Bu kanalın linkini twitter hesabınıza attığınız takdirde ise kısa süre içerisinde kanalınız izlenme ve abone sayısını artırmış olacaktır.

 

Twitter Takipçi Hilesi için Ne Yapmak Gerekir?

Öncelikle twitter takipçi hilesi için yazılım yoluyla mı yoksa takipçi satın alarak mı bir hile yapmak istediğinizi belirlemelisiniz. Her ikisininde kendisine göre artıları ve eksileri bulunsa da her ikisini eşir oranlarda satın almak en doğru hareket biçimi olacaktır. Buna ek olarak twitter takipçi hilesi ile amacın ne olduğu belirlenmelidir. Örneğin sadece twitter hesabı üzerinden beğeni almak ise twitter beğeni satın al özelliği kullanılarak çok daha hızlı bir sonuca ulaşılabilir.

 

Twitter takipçi hilesi için öncelikle bu işi profesyonel anlamda yapan sitelerden yardım almak gerekir. Bu siteler kendileri için çalışan haızr takipçi potansiyeli ile hareket etmektedirler. Üstelik bu takipçi hesaplar fake hesaplar olmadığı için anında beğeni çok hızlı gerçekleşmektedir. Örneğin bir hesapta takipçi sayısı fazla görünebilir ancak beğeni oaranı çok düşüktür.Bu hesabın takipçi hilesi yaptığı anlaşılır ve doğal bir takipçi akışı olmaz.Ancak gerçek hesaplar satın alınarak yapılan bir takipçi hilesi beraberinde beğeniyi de getirecektir ve doğal takipçi trafiğinin önünü açacaktır.

 

Son olarak twitter takipçi hilesiiçin sitelerden yardım almak yerine takibe takip sistemi kullanılabilir. Ancak bu sistemde kullanılan hesaplar genellikle fake hesaplar olduğu için hile kendisini çok belli etmektedir ve doğal bir akışın önü yine kesilmektedir. Takibe takip yapmak için öncelikle sistmein güvenli olmasına dikkat edilmelidir ve bu güven sonrasında takip oluşturulmalıdır.

Twitter Takipçi Hileleri

Twitter takipçi hilesi yeni açılmış hesapların hızlı bir şekilde takipçi kazanmasını sağlar. Ayrıca buna ek olarak uzun süredir paylaşım yapmasına rağmen doğal bir etkileşim ile trafik yakalayamayan hesaplar içinde twitter takipçi hilesi kullanılır. Böylece hesabın doğal yollarla elde edemediği takipçi sayısı hiledeki sayının etkisiyle birden artmaya başlar.Bu aslında takipçiler için yapılan psikolojik bir oyun olmakla birlikte doğru kullanıldığı takdirde kalıcı bir etki oluşturan ivem kazandırma hareketidir.

 

Twitter takipçi hilesi ile kişiler iki şekilde takipçi oluşturabilirler. Bunlardan ilki hesabın kodlama ayarlarıyla oynamak diğeri ise takipçi kopyalaması yapmaktır.Takipçi kopyalaması için takipçi sayısı fazla olan hesaplar yakın markaj altına alınırlar.Bunlar daha sonra toplu halde takip edilirler ve bu hesapların geri takip yapması beklenir.Ancak bu yöntem çok fazla üzerinde çalışmayı gerektiren ve zaman harcayan bir yöntemdir.Diğer yöntemde ise yazılım üzerinden sisteme girilir ve kişinin beğeni ve takipçi sayısı artırılır. Ancak bu yöntem çok kısa bir yöntem olmasına karşı takip eden hesapların fake hesaplar olduğu ise kısa sürede anlaşılır. Çünkü bu aşamada takipçi üzerine tıklandığında aslında gerçek bir hesabın olmadığı ortaya çıkar.

 

Twitter Takipçi Hilesini En Etkin Kullanma Yöntemleri Nelerdir?

Öncelikle twitter takipçi hilesini en etkin kullanma yöntemleri arasında hilenin yarattığı doğal kitleyi geri takip etme yatar. Ayrıca bu takip edilen kitlenin yaptığı paylaşımlar beğenilmelidir.Böylece hesap aktif olarak takipte kalmayı devam ettirecektir. Ayırıca twitter takipçi hilesi ile canlandırılan hesap yine yapılan içerik paylaşımları ile etkin tutulmalıdır. Böylece doğal takipçiler yaşayan bir sayfa takip ettikleri için sayfayı bırakmayacaklardır.

 

Twitter takipçi hilesi kullanarak bir taşla birden fazla kuş vurmak isteyenler twitter hesaplarında diğer sosyal medya hesaplarının reklamlarını yapabilirler. Böylece diğer sosyal medya hesaplarına da takipçi kazandırabilirler.Ayrıca bu hesapların etkin kullanımı bir süre sonra sosyal medya hesaplarının reklam sayfası olmasını sağlar ve kişiler bu hesaplar üzerinden gelir elde etmeye başlarlar.Birçok fenomen bu yolu kullanarak bugünki fenomen değerine ulaşmıştır.

 

Twitter Takipçi Hilesi için Kimler Yardım Alabilir?

Öncelikle twitter hesaplarını aktif tutmak isteyen herkes bu bu hileden yardım alabilir. Bu hesap sahipleri ister bireysel paylaşımlar isterlerse de kurumsal paylaışmlar yapsınlar fark etmez twitter takipçi hilesi ile hem kendi alanlarında tanınma sağlarlar hem de hızlı bir doğal takipçi trafiği yakalarlar.

 

Fenomen olmak isteyen, tanınmak isteyen, trand topic olmak isteyen herkes takipçi hilesi kullanarak kendilerine açılacak olan yolun kapısını aralayabilirler.Ancak bu kişiler sonrasında hesapların yönetimini stratejik olarak doğru yapmak zorundadır.Aksi takdirde takipçi hilesi kısa süre içerisinde erir ve doğal bir ivmenin yakalanmasına vesile olamaz.

 

Twitter takipçi hilesi ile kendi potansiyellerini açığa çıkarmak isteyenler aynı zamanda diğer hesaplarını da aktif olarak kullanmalıdırlar. Örneğin bu takipçi sayısını youtube kanalına kanalize eden bir hesap sahibi izlenme ve abone sayısı ile ciddi gelirler elde etmeye başlar.

 

Konuyu özetleyecek olursak twitter takipçi hilesi ile sosyal medya hesaplarına kısa sürede ivme kazandırılır. Kazanılan bu ivmein etki etmesi için ise hesapların doğru kullanılması ve doğru yönetilmesi gerekmektedir.Ayrıca bu hileyi hesaplarını aktif lahe getirmek isteyen, fenomen olmak isteyen ve sosyal medya hesapları üzerinden gelir elde etmek isteyen herkes talep edebilir ve kullanabilir. Ancak talep ederken ve kullanırken fake hesaplar yerine gerçek hesaplar üzerinden bir takipçi hilesi oluşturulmasına dikkat edilmelidir.