Twitter Takipçi Kasma

Twitter Takipçi Kasma

Twitter takipçi kasma işlemi kısa yoldn takipçi kazanma ve popüler trand topic olmanın en kolay yoludur. Twitter takipçi kasma için yapılan işlem bir süre sonra doğal takipçi sayısına dönüşünür ve ilk başta yapılan yazılım oyunu sonrasında yerini gerçek bir kitleye bırakır. Bunun sebebi ise insanların sürü psikolojisinden etklenmesidir. Örneğin iki restaurant yan yanadır ve biri boşken diğeri tıklım tıklım doludur. Ancak her yeni gelen müşteri boş olana gitmek varken dolu olan mekanda sıra beklemeyi tercih eder. Bunun sebebi ise rağbet gören yerin iyi olarak algılanmasıdır. Twitter takipçi kasma aslında tam olarak insanların bu yönüne hitap ederek çalışmaktadır. Hesapta olan  takipçi sayısını gören organik takipçi hesabın popüler olduğunu düşünerek takip etmeye başlar ve bir süre sonra hesap gerçek anlamda popüler olmaya başlar.

 

Twitter Takipçi Kasma Nasıl Yapılır?

Özetle bu işlem sosyal medya hesabının yazılımı ile alakadır. Yazılımın kodlama kısmında yapılan bir kaç değişiklik ile twitter takipçi kasma kolayca gerçekleştirilir. Bunun için öncelikle hesaplarında etkileşimi bol olan kişilerin hesapları yakın markaj altına alınır.Sonrasında ise bu isimlerin takipçi profilleri incelenir.Bu profiller eğer gerçek bir profil ise bu sayfadan faydalanılabilir.Öncelikle sayfaya ait takip kodu bulunur ve kopyalanır.Sonrasında ise kendi hesabınız üzerinden kopyalanır.Bu aynı zamanda karşılıklı takip üzerinden bir sürü takipçi sayısı oluşmasını sağlar.Kısacası kodlama ile yaptığınız takip işlemine anında geri dönüş yapan hesaplar sayesinde sayınız artar.

 

Twitter takipçi kasma işleminde önemli olan gerçek aktif bir hesap bularak gerçek takipçiler ile etkileşim içerisine girebilmektedir. Bu hesapları kullanan herkes ‘takibe takip, beğeniye beğeni’ mantığında çalıştığı için yapılan işlemden hemen sonra atılan bir tweet bir sürü beğeniyi de beraberinde getirecektir.

 

Twitter Takipçi Kasma için Takipçisi Olan Hesapların Faydaları Nelerdir?

Öncelikle sosyal medya hesabınız olan twitter için takipçi kasmaya başladığınızda diğer sosyal medya hesaplarınız içinde anında takipçi sayısı oluşmaya başlar. Aynı zamanda twitter takipçi kasma ile yapmış olduğunuz youtube paylaşımlarınızı twitter hesabınıza koyarsanız izlenme sayınız otomatik olarak artar.Ancak burada önemli olan twitterin izin verdiği takip etme oranına uyma zorunluluğuna dikkat etmektir.Aksi takdirde günde bin kişiden fazla bir hesabı takip edemezsiniz.Ancak günlük takipçi sayınızın için bu sayının hızınızı yavaşlatacağını düşünüyorsanız yapmanız gerek IP adresinizi değiştirmektir.IP adresi değiştirerek biner biner takip edebilir ve sonrasında da geniş çaplı bir gerçek takipçi sayısına ulaşabilirsiniz.

 

Twitter takipçi kasma işleminden sonra hesabınızın kilitlenmesini ya da askıya alınmasını istemiyorsanız öncelikle posta onayınız ve telefon onayınızın olması gerekmektedir. Aksi takdirde takipçiler sizin gerçek bir hesap olduğunuzu düşünmez ve takip altına almazlar.Bol sayıda takipçisi olan sayfaları takip etmenin en büyük avantaji toplu halde bir takip kitlesi oluşturabilmektedir.Böylece her bir hesaba tek tek girerek takipçi oluşturmaktansa toplu halde tek bir sayfadan tek bir tıkla takip edilecek hesap oluşturabilirsiniz.Bu da kendi sayfanızında kısa süre içerisinde takipçi kazanmasını sağlayacaktır.

 

Son olarak twitter takipçi kasmaişlemi ile kendi hesaplarınız da diğer hesaplarınızın reklamını yapabileceğiniz gibi kendinize ait blog sayfanızın ya da kendinize ait web sitesinin reklamını yapabilirsiniz.Böylece kısa süre içerisinde diğer hesaplarınızı da aktifleştirebilir ve buna bağlı olarak kendi popleritenizi oluşturabilirsiniz.Aynı zamanda sitenizin ve blog sayfanızın giriş çıkış trafiğini artırabilirsiniz ve buna bağlı olarak iyi bir reklam geliri sağlarsınız.

 

Twitter Takipçi Kasma

Twitter hesapları ile hem kişisel hesapları için hem de kurumsal hesapları için gerek duyduğu hedef kitleye ulaşmak isteyenler öncelikle potansiyel bir kitlesinin olması gerektiğini bilmelidir. Aksi takdirde doğal bir takipçi trafiği yakalamak oldukça zor olacaktır. Bu yüzden twitter takipçi kasma işlemi ile öncelikle potansiyel bir takipçi oluşturulabilir. Ardından elde edilen bu potansiyel takipçi sayısı doğal trafiği harekete geçirecektir ve hesaplar aktif bir şekilde takipçi almaya başlayacaktır. Bunan ek olarak twitter takipçi kasma işlemi ile birden fazla hesap aynı anda takip edildiği için geri takibin oluşturduğu kitlesel dönüş daha fazla olacaktır. Kısacası her gün on kişiyi takip ederek elde edilen takipçi sayısı ile her gün bin kişiyi takip ederek elde edilen takipçi sayısı aynı olmayacaktır. Bu aşamada her gün bin kişiyi takip etmek ve takipçi oluşturma işlemine verilen ad tam olarak twitter takipçi kasma olarak tanımlanmaktadır.

 

Twitter Takipçi Kasma Nasıl Yapılır?

 

Öncelikle twitter takipçi kasma için gerçek takipçi sayıları olan hesaplar tespit edilir. Ancak bu aşama geri dönüş sayısını artırmak yani takipten sonra takipçi sayısını artırmak için doğru hesapların tespit edilmesi çok önemli. Kısacası siz hangi alan ile ilgili bir hesap oluşturmuşsanız o hesaba benzer takipçi sayısı fazla hesaplarını tespit etmelisiniz. Örneğin siyasi içerikler paylaşıyorsanız siyasi içerikleri ile takipçi sayısı çok olan bir hesap bulmanız sizin daha çabuk takipçi oluşturmanızı sağlayacaktır.

 

Twitter takipçi kasma işlemi için doğru hesapları bulduktan sonra kodlama kısmana girerek orada yer alan kodları kopyalarak kendi hesabınıza yapıştırmanız gerekir. Bu aslında kişinin takibini yapan bütün hesapların aynı anda takip edilmesini sağlayacaktır.Kısacası her bir hesaba ayrı ayrı takip isteği yollamış olacaksınız.Bu aşamada kendi hesabında takipçi isteği olduğunu gören hesap sahibi sizin sayfanız ilginizi çektiği takdirde sizi takip etmeye başlayacaktır.Böylece toplu halde oluşturmuş olduğunuz takipten hızlı bir şekilde takipçi oluşturmaya başlayacaksınız.

 

Bu aşamada bir hesaptan kazanacağınız takipçi sayısı sürekli olarak değişecektir.Örneğin bir hesaptan 300 kişiyi toplu halde takibe almışsınız.Ancak bu takipteki 300 hesapta anında geri takip yapmayacaktır.Bu yüzden 300 hesaptan 150 hesap geri takip kazanabilirsiniz.Twitter takipçi kasma ile her gün 1000 hesap takip edilebilir ve böylece ortalama 700 takipçi geri kazanılabilir. Ancak günlük takip sayısını artırmak isteyenler kendi hesaplarına iat IP numaralarını değiştirmek zorundadırlar. Böylece değişen her IP numarası ile günde 1000 den fazla kişiyi takip edebilir bu sayıyı iki bin üç bin hatta daha fazlası olacak şekilde ayarlayabilir.

 

Twitter Takipçi Kasma ne Kazandırır?

Öncelikle twitter takipçi kasma aslında doğal takipçi oluşturma trafiğinin hızlandırılmış şeklidir. Bu yüzden sahte hesaplar ile uğraşmak zorunda kalmadan kısa süre içerisinde gerçek hesaplarla etkileşime girilebilir.Böylece yapılan paylaşımlar hedeflerine uygun olarak değerlendirilmiş olur ve hakkettikleri gerçek kitlelere ulaşabilir.

 

Twitter takipçi kasma ile kişiler istedikleri takdirde diğer sosyal medya hesaplarının da reklamlarını yaparak bütün hesaplarını aynı anda üst düzey bir etkileşimn içerisine sokabilirler. Böylece her bir hesap için ayrı ayrı çaba göstermeye gerek kalmadan kişiler hesapları toplu halde yönetebilirler.Ayrıca hesapları belli bir popülariteye ulaşan isimler böylece yaptıkları iş ile ön plana çıkabilir, hesapları üzerinden reklam geliri elde edebilirler. Tüm bunlar twitter takipçi kasmaile kısa sürede etkisini göstererek hesap sahiplerinin aktif bir sosyal medya kullancısı olmasını sağlamaktadır.