Twitter Takipçi Siteleri

Twitter Takipçi Siteleri Güncel 2020 Listesi

Site Adresi

Açıklaması

Günlük Kredi

Reklam

Site Durumu

Twitter Takipçi Sitesi

İnternetteki ve uygulama marketlerindeki en popüler uygulama ve web sitesidir.

50 Kredi

Reklam Tweeti Atmıyor

Twitter Takipçi Sitesi

yeni açılmış ve kısa sürede yüzlerce kişiye türk takipçi kazandırmayı başarmış bir sitedir.

100 Kredi

Reklam Tweeti Atmıyor

Twitter Takipçi Siteleri

Twitter hepimizin düşüncelerini özgürce ve rahatlıkla yansıtabildiği bir sosyal medya alanıdır. Burada 280 karaktere tüm fikirlerimizi kısaltarak sığdırmaya çalışırız. Bu yüzden en sık tercih edilen internet bağlantılarından biridir.

Çok sık tercih edilmesinin bir diğer nedeni de yalnızca sözler paylaşmamız değildir. Aynı zaman da hem fotoğraf hem de video paylaşılabilir. Bir de tüm bu paylaşılanlara başkaları yanıt verebilir, beğeni ve retweet yapabilir.

Twitter fenomenlerinin nasıl yüksek yanıt, beğeni ve retweet etkileşimlerine sahip olabildiğini bu yazıda paylaşacağız.

Twitter Takipçi Havuzu

Twitterda fenomen olmak dışarıdan gözüktüğü kadar zor değildir. Takipçi sayınızın artması için günler, aylar geçmesine gerek yoktur. Hatta bazı insanların yaptığı gibi sürekli birilerini takip edip takipten çıkarma gibi uğraş vermeye de gerek yoktur. Tamamen bunun için açılmış twitter takipçi siteleri vardır.

Twitter takipçi siteleri çalışma şekli biraz farklıdır. Takipçilerin birleştiği ortak bir internet havuzu var. Bu havuzun içinde binlerce takipçi birikiyor. Biriken takipçilerin amacı satın alınan hesaba takipçi olarak gitmek. Fakat kim kimi takip edecek bu belirsiz bir konu. Tamamen matematiksel şekilde yapılan bir hesap! Takipçiler hesaba rastgele geliyor. Bu şekilde birçok farklı insan sizi takip edebilir. Her şehirden, her yaş grubundan kadın erkek fark etmeden takipçiler geliyor.

Twitter takipçi siteleri sayesinde talep ettiğiniz kadar takipçiye sahip olabilirsiniz. Takipçi satın almalar 100 kişiden başlayarak on binlerce kişiye kadar devam eder. İstediğiniz kişi sayısına göre verdiğiniz ücret değişir. Fakat bu ücretler cüzi miktarlardır. Kesinlikle her bütçeden kişilerin verebileceği rakamlardır.

Takipçi havuzuna kendiniz de bir şekilde girebilirsiniz. Bunun için bir takipçi havuzu grubuna üye olmalısınız. Havuza girdiğiniz andan itibaren havuzdaki herkes sizi takip eder. Ayrıca siz de diğer grup üyelerini takip edersiniz. Bu şekilde havuzdakilerin takipçi sayısı hızlıca artar. Bu sistem tamamen ücretsiz bir sistemdir.

Fakat takipçi havuzuna girdiğinizde bir süre sonra siz de tanımadığınız onlarca kişiyi takip ediyor olacaksınız. Bu da kişisel olarak havuza girmenin olumsuz özelliklerinden biri olarak sayılabilir.

Bu havuzdan çıkmak isterseniz çıkış kısmı garanti değildir. Ayrılsanız bile bir süre sonra tekrar bağlanılabilir. Bunun için bilmediğiniz uygulamaları twitterınıza bağlamamalısınız.

Twitter Üzerinden Etkileşimlerinizi Arttırmak

Takipçi havuzuna girmeden de takipçilerinizi arttırabilmeniz mümkündür. Twitter takipçi siteleri arasından birini seçerek anlaşma yapabilirsiniz. Bu siteler sayesinde uygun fiyatlara binlerce takipçi satın almanız mümkün. Üstelik bu takipçiler gerçek takipçilerdir. Tweetleriniz için beğeni yapabilir, onları favorilerine ekleyebilir.

Twitterda takipçilerinizi arttırdıktan sonra fenomen olmanız da kaçınılmaz olacaktır. Yüksek takipçi sayınızı gören insanlar fenomen olduğunuzu gördükten sonra sizi takip edecektir. Bu şekilde düşünceleriniz paylaşıldıkça dalga dalga yayılır. Satın aldığınız takipçilerin dışında başka takipçiler de beğenilerine ekler. 280 karaktere sığdırdığınız gönderileriniz çok sayıda insana hitap edebilir.

Twitter takipçi siteleri sayesinde birden çok sayıda takipçiye sahip olabilirsiniz. Teknolojinin gelişmesiyle insanlara ulaşabilmek artık çok kolay! Bir tıklamayla binlerce kişi sizin ne düşündüğünüzü, ne tür bir fikre sahip olduğunuzu bilebilir.

Twitter takipçi siteleri sayesinde çok rahat bir şekilde takipçi sayınızı arttırabilirsiniz. Bu yöntem oldukça kolaydır. Twitter üzerinden gördüğünüz birçok fenomen takipçilerini bu şekilde arttırmıştır. Birdenbire kimsenin takipçisi yoktan var olmaz. Bu yöntem oldukça sık kullanılan bir yöntemdir. Twitter takipçi siteleri twitterda aniden binlerce takipçiye sahip olmanın en başarılı adresidir. Takipçi sayınızın tekrar eski hale gelmesini istediğinizde ise tek yapmanız gereken twitter takipçi sitelerine başvurmaktır.

Popüler Twitter Takipçi Siteleri

Nerdeyse son on yıldır hepimizin gündeminde twitter var. Twitter bir ara çok popüler olsa da şuan hala etkisini kaybetmeden gündemde kalmaya devam ediyor. Hatta en büyük özelliği gündemi buradan kolayca takip edebilmektir. Twitterda içerik paylaşmak kısaca tweet atmak demektir. Tweetleri atarken başına hashtag işareti koyarak siz de gündemi kolayca etiketleyebilirsiniz. Bu şekilde dünya ve ülke gündemi hakkında tüm halk söz sahibi olabilir.

Twitterı diğer sosyal ağlardan ayıran en büyük özellik fikirlerin ön planda olmasıdır. Ne giyindiğiniz ne yediğiniz nasıl bir fiziğe sahip olduğunuz burada tamamen önemsiz ayrıntılardır. Yalnızca ve yalnızca karakterlere sığdırdığınız düşünceler taban alınır. Bu da bir kitle tarafından benimsenmesini, sevilmesini ve sahip çıkılmasını sağlamıştır.

Twitter Üzerinden Takipçi Kazanabilmek

Twitter birçok sosyal ağa göre takipçi kazanması zor bir yerdir. Çünkü bahsettiğimiz gibi fikirler ön plandadır. Yaptığınız herşey direkt olarak ön plana çıkabilir. Bu yüzden twitter alanında takipçi kazanmak isteyenlerin işi hiç kolay değildir. Özellikle doğal yoldan takipçi kazanmak bazen günler bazen aylar bazen de yıllar bile sürebilir. Twitter fenomenlerine bakıldığında gerçek takipçi kitlesi yapanlar uzun sürede bu rakamlara ulaşmıştır. Hiç kimse bir sabah uyandığında 500 bin takipçi kazanmış olmaz. Bunda mutlaka twitter takipçi siteleri ile ilgili oynama vardır.

Takipçi Kazanma Seçenekleri

Twitter üzerinden takipçi kazanmak isteyenler ya takipçi kazanma siteleri yetkilisine başvurmalı ya da takipçi havuzuna girmelidir. Bu iki yolla takipçi kazanılabilir. Bu takipçilerin sayısı başvurduğunuz yola göre değişir. Öncelikle takipçi havuzunu ele alalım. Takipçi grup havuzu adı altında geçen bazı internet siteleri var. Bu internet sitelerine girip üye olduğunuz andan itibaren sistem çalışmaya başlıyor. Sistemin çalışması için ekstra bir işlem yapmanıza gerek yok kısaca. Çok basit ve kullanması oldukça kolay bir internet adresidir.

Üye olduktan sonra sistem sizi havuz içindeki bir gruba atıyor. Bu grupta kendinize yakın insanlar size denk geliyor. Birden takipçi sayınızda da artış meydana geliyor. Takipçi sayınız anında yükseliyor. Tabi sistemin bir dezavantajı da var. Sisteme üye olanlar direkt bu dezavantajı kabullenmiş sayılıyor. By dezavantaj da takipçi kazandığınız gibi takipçi de olmak. Yani siz de havuzda olduğunuz için birilerini aniden takip ediyor oluyorsunuz. Takipçi kazandığınız kadar takip de ediyorsunuz. Bu sistemin en önemli avantajı ise ücretsiz olması! Takipçi havuzu tamamen ücret almayan ve para harcanmayan bir içeriğe sahiptir.

Ben yalnızca takipçi isterim kimseyi takip etmem diyorsanız bunun için de takipçi satın almalısınız. Twitter takipçi siteleri internet üzerinden iletişime geçilebilir ve ücretsiz değildir. Fakat ücretsiz olmasa da ücret miktarları çok cüzidir. En düşük bütçeye sahip olan insanlar bile twitter takipçi satın alma web siteleriyle iletişime geçerek takipçi satın alabilirler.

Twitter takipçi siteleri için öncelikle kaç kişi takipçi alacağınızı belirlemelisiniz. Çünkü takipçi satın alma adresleri paketler halinde çalışır. Örneğin; bin kişi takipçi satın almak istiyorsunuz. Bunun için bin takipçi satın al paketini almalısınız. Her takipçi sayısının paketi ve ücreti ayrıdır. Satın aldığınız takipçiler anında twitter takipçiler listenize düşer. Havuz gibi uğraş vermek durumunda kalmazsınız. Tek yapmanız gereken uygun ve güvenilir twitter takipçi siteleri bularak parayı yatırmaktır.

Twitter takipçi siteleri mutlaka güvenilir olmalıdır. Seçtiğiniz internet sitesinin referanslarına dikkat etmelisiniz. Çünkü bazı twitter takipçi siteleri paranızı aldıktan sonra anında geri giden takipçi gönderebilir. Bununla beraber de paranız boşa gitmiş olur.